Wiecej

Od 2002 roku dostarczamy i serwisujemy sprzęt komputerowy dla mieszkańców Pomorza!

Zajmujemy się na terenie Trójmiasta sprzedażą laptopów, komputerów stacjonarnych, jak i serwisem pogwarancyjnym. Do wszystkich czynności jakie wykonujemy, podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o nawet najmniejszy szczegół - mamy dzięki temu rzeszę zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Oferujemy
szeroki asortyment notebooków, komputerów PC, jak również akcesoriów komputerowych, nośników danych, toreb, myszy, kamer internetowych, zewnętrznych dysków, podzespołów komputerowych, urządzeń i GSM (routery, modemy, antenty) baterii, zasilaczy, przewodów zasilających, komunikacyjnych i innych.

Na przestrzeni lat staliśmy się platformą, W której sklep internetowy, to całkowicie nowy, prężnie rozwijający się dział FixMyGadget by TM-Serwis.

Prowadzimy zaawansowane
usługi serwisowe laptopów, komputerów PC, oraz tabletów. Jeśli jesteś z Trójmiasta i masz jakikolwiek problem z urządzeniem: FixMyGadget by TM-Serwis da Ci gwarancję rozwiązania każdego problemu.

Serwisujemy komputery firm:

Opinie

Polecam wizytę osobistą w sklepie, bo nie tylko wybór jest bardzo duży, to do tego właściciel dobrze doradzi. O ile pamiętam, kopiłem sprzęt, ktory nie zdążył jeszcze wylądować na stronie.
5/5
Profesjonalne podejście, rozpoznanie naszych potrzeb, doradztwo i realizacja na najwyższym poziomie. Ps. W zakresie serwisu sprzętu również szczerze polecam.
5/5

Nasza lokalizacja

Gen. Bora Komorowskiego 34 A, 80-377 Gdańsk

pon - pt: 11:30 - 19:00, sob: 11:00 - 14:30

tel. 58 765-19-78, kom. 664-447-897

X