Słuchawki CREATIVE EP-630 białe

Новий товар

CREATIVE EP-630

Komfort i doskonałość

Детальніше

1 Товар

Увага: Остання одиниця!

15,00 zł з податком

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Інформація

Atrakcyjne słuchawki - Atrakcyjny, mocno dudniący bas z kryształowo klarownymi tonami wysokimi. Para zaokrąglonych słuchawek dousznych, które wyglądają tak samo dobrze, jak brzmią ? słuchawki Creative EP-630 na pewno sprawią, że usiądziesz prosto, słuchając muzyki.

Wszystko dla ciebie - Co więcej, słuchawki te są wyposażone w część douszną opracowaną w taki sposób, aby blokować hałasy z zewnątrz. Możesz nawet wybrać jeden z trzech rozmiarów dołączonych silikonowych końcówek dousznych zapewniających optymalne dopasowanie. Dzięki kuszącemu oceanicznemu motywowi kolorystycznemu od razu ożywisz swój odtwarzacz! Albo jeszcze lepiej, kup słuchawki EP-630 we wszystkich pięciu kolorach i załóż te, które danego dnia najbardziej pasują!

Biegnij -Słuchawki idealnie nadają się do biegania. Możesz rozwijać swoje ciało w trakcie słuchania swoich ulubionych kawałków. Podepnij słuchawki i biegnij. Creative zadbał o to byś czuł się swobodnie w każdym momencie swojego życia. Słuchawki EP-630, przynoszą Ci niesamowite doznania oraz przyjemność ze słuchania.

Twój styl - Creative przygotował słuchawki, które spełnią wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Przystosowane są do każdego rodzaju aktywności fizycznej, siłownia, bieganie, rower - Wszystko zostało złączone w jeden doskonały produkt. Przygotuj się do otrzymania solidnej dawki energii, zmotywuj się jeszcze bardziej i nie biegaj na cicho, odpal muzykę i śmigaj pokaż innym jak trzeba biegać. Wyraź siebie i pokaż swój styl ze słuchawkami EP-630

Kreatywny wygląd - Urbanears włożyło wiele pracy by pokazać, że są najlepsi. Niesamowity wygląd pokazuje, że jest wykonany ze starannością. Słuchawki zostały zrobione z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Są to w pełni funkcjonalne i bardzo komfortowe słuchawki.

Łatwy w obsłudze - W prosty sposób możesz korzystać ze swoich słuchawek. Wystarczy podłączyć i cieszyć się z możliwości swobodnego korzystania ze słuchawek.

Innowacyjność technologiczna - Bez żadnych kompromisów na polu jakości dźwięków lub użyteczności. Ergonomiczne słuchawki nauszne Plattan oferują niezwykłą przygodę z potężnym stereofonicznym dźwiękiem i są idealnym partnerem w połączeniu z przenośnymi urządzeniami multimedialnymi.

Idealne brzmienie - Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie gier teraz poznasz nowe możliwości dźwięku, słuchanie muzyki teraz będzie jeszcze przyjemniejsze. Oglądania filmów czy rozmowy prowadzone przez komunikatory internetowe staną się wygodne i przyjemne.

 

 

 

 

Відгуки

Напишіть відгук

Słuchawki CREATIVE EP-630 białe

Słuchawki CREATIVE EP-630 białe

CREATIVE EP-630

Komfort i doskonałość

Аксесуари