KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA LOGITECH WIRELESS K230

Новый товар

Mała doskonale zaprojektowana klawiatura posiada wszystkie standardowe klawisze, zapewniając oszczędność mnóstwa miejsca bez żadnych strat.

Подробнее

Нет в наличии товара

70,00 zł В том числе НДС

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Описание

Maleńka klawiatura, która zapewnia zabawę u podstaw i wszystkie standardowe klawisze. Niezawodne połączenie bezprzewodowe o dużym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi typu „podłącz i zapomnij” Logitech Unifying oraz dwuletnia żywotność baterii.

Znacznie mniej miejsca, te same klawisze

Niewielka klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, ale nadal posiada wszystkie standardowe klawisze, więc możesz robić to co kochasz tak samo łatwo jak zwykle.

Advanced 2.4 GHz wireless

Zaawansowana łączność bezprzewodowa 2,4 GHz

Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na wygodnej sofie. Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*

Proste połączenie

Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera przenośnego. Pozwala również łatwo dodać inne potrzebne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.

128-bit AES encryption

128-bitowe szyfrowanie AES

Informacje przesyłane między klawiaturą a odbiornikiem są chronione za pomocą jednego z najlepszych dostępnych mechanizmów szyfrowania transferu danych.

2-year battery life

Dwuletnia żywotność baterii

Dzięki przedłużonej żywotności baterii i automatycznemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz przez lata na bieżąco aktualizować Facebook®, pisać listy oraz recenzje Yelp, nie martwiąc się o ładowanie baterii.**

Zgrabna, niewielka konstrukcja

Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury zapewniają dodatkowy element konstrukcyjny, pozwalając wymieniać kolor na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.

Plug-and-play simplicity

Prosta instalacja typu „plug and play”

Konfiguracja nie może być łatwiejsza — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.

Whisper-quiet keys

Bardzo ciche klawisze klawisze

Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania.

Wymagania systemowe

  • Windows® XP, Windows Vista® lub Windows® 7, Windows® 8, Port USB

Informacje o gwarancji

  • Trzyletnia ograniczona gwarancja na sprzęt

Zawartość opakowania

  • Klawiatura
  • Nanoodbiornik
  • Dwie baterie typu AAA
  • Dokumentacja

Отзывы

Написать отзыв

KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA LOGITECH WIRELESS K230

KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA LOGITECH WIRELESS K230

Mała doskonale zaprojektowana klawiatura posiada wszystkie standardowe klawisze, zapewniając oszczędność mnóstwa miejsca bez żadnych strat.

Сопутствующие товары