Tylko online

Czytnik kart Modecom CR-LEVEL2

Nowy produkt

Czytnik zewnętrzny firmy Modecom to idealny wybór dla osób podróżujących  lub mających mało miejsca

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

35,00 zł Brutto

Dostawa: 2 do 5 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Modecom CR-LEVEL2

Następca wysokiej klasy zewnętrznego czytnika kart pamięci CR LEVEL. Podobnie jak jego poprzednik, pozwala on użytkownikom tabletów multimedialnych, komputerów przenośnych oraz stacjonarnych na w pełni swobodną oraz błyskawiczną wymianę danych pomiędzy swoim urządzeniem a kartami pamięci obsługiwanymi przez czytnik (pełna lista obsługiwanych kart pamięci znajduje się w specyfikacji technicznej).

Bardzo istotną cechą zewnętrznego czytnika kart pamięci MODECOM CR LEVEL 2 jest wyjątkowa szybkość transferu danych. Czytnik obsługuje aż trzy tryby: „high speed” (480 Mbps), „full speed” (12 Mbps) oraz „low speed” (1.5 Mbps). Z kolei osoby na co dzień korzystające z wielu różnych kart pamięci docenią możliwość wymiany danych pomiędzy poszczególnymi slotami kart (wyjątek stanowi jednoczesna praca slotów SD i micro SD).
Czytnik MODECOM CR LEVEL 2 to produkt również bardzo wygodny w transporcie. Za sprawą kompaktowej, bardzo lekkiej konstrukcji, produkt ten zmieści się z powodzeniem nawet w kieszeni spodni. Tę cechę docenią w szczególności te osoby, które potrzebują w błyskawiczny sposób przenieść zapisane na karcie pamięci dane na tablet bądź komputer przenośny (reporterzy bądź pracujący w plenerze fotografowie). Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i nie wymaga użycia dodatkowych sterowników. Wystarczy tylko podłączyć je do wolnego portu USB, a po chwili urządzenie jest gotowe do pracy.

Specyfikacja:

Producent:

Modecom

Model:

CR-LEVEL2

Rodzaj:

Zewnętrzny USB

Obsługiwane rodziny kart:

CF, SD, MS, XD, M2, MICRO SD,

Zawsze chętnie pomożemy pod adresem >

TM-Serwis
Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 59, Budynek LOP.
Tuż obok hotelu Jaśkowy Dworek.
Czynne:
pon-pt 11:30 - 19:00
soboty 11:00 - 14:30

Akceptujemy płatności kartą.
Sprzęt można obejrzeć na miejscu w każdej chwili :)
Serdecznie zapraszamy !

Opinie

Napisz opinię

Czytnik kart Modecom CR-LEVEL2

Czytnik kart Modecom CR-LEVEL2

Czytnik zewnętrzny firmy Modecom to idealny wybór dla osób podróżujących  lub mających mało miejsca