Witamy w nowym sklepie internetowym TM-Serwis!

Od sierpnia 2014 roku wystartowaliśmy z całkowicie nowym, innowacyjnym sklepem internetowym, pragnąc zwiększyć Państwa wygodę zakupów do maksimum!

Nasz sklep istnieje od 2002 roku. Zajmujemy się sprzedażą laptopów, jak i serwisem pogwarancyjnym. Wszelkie czynności które wykonujemy w elektronice traktujemy jako naszą pasję, dzięki czemu mamy rzeszę zadowolonych klientów.

Teraz oferujemy szeroki asortyment laptopów i netbooków, jak również akcesoriów komputerowych, nośników danych, toreb, myszek, kamer internetowych, podzespołów komputerowych, urządzeń sieciowych i GSM (routery, modemy, anteny) baterii, zasilaczy, przewodów zasilających i komunikacyjnych i innych.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat staliśmy się platformą IT, której sklep internetowy to całkowicie nowy, prężnie rozwijający się dział. TM-Serwis to również renomowany serwis komputerowy z wieloletnim doświadczeniem i wielkim gronem klientów.

Prowadzimy zaawansowane usługi serwisowe laptopów, komputerów PC oraz tabletów. Jeśli jesteś z Trójmiasta i masz jakikolwiek problem ze swoim urządzeniem - serdecznie zapraszamy! U nas masz gwarancję zadowolenia i uczciwej usługi. 

Serwisujemy komputery firm:

Sprawdź sam. Opinie o nas znajdują się pod tymi adresami:

serwisko.pl

trojmiasto.pl

rzetelnafirma.pl

Siedziba firmy jest do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu. Posiadamy własny parking i służymy pomocą. U nas masz gwarancję jakości wykonanych usług!

Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 59 (budynek Ligi Ochrony Przyrody - obok hotelu Jaśkowy Dworek).