Dostawa i płatność

Sposoby składania zamówień

ZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ W SKLEPIE INTERNETOWYM 

WWW.TM-SERWIS.POMORZE.PL

MOŻNA TEŻ ZŁOŻYĆ W JEDEN Z NASTĘPUJĄCYCH SPOSOBÓW:

POPRZEZ KOSZYK SKLEPU INTERNETOWEGO

TELEFONICZNIE POD NUMERAMI:
58-765-19-78 / kom. 664-447-897

Koszty dostawy i metody płatności

POBRANIE – ZAMÓWIENIE OPŁACANE JEST GOTÓWKĄ W MOMENCIE ODBIORU PRZESYŁKI OD PRZEWOŹNIKA.

PRZEDPŁATAZA POŚREDNICTWEM USŁUGI PRZELEWY24.PL PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA KLIENT OTRZYMUJE INFORMACJĘ Z POTWIERDZENIEM SUMY DO WPŁACENIA ORAZ NUMER KONTA BANKOWEGO, NA KTÓRY NALEŻY DOKONAĆ PRZELEWU. REALIZACJA ZAMÓWIENIA NASTĘPUJE PO POTWIERDZENIU ZAKSIĘGOWANIA KWOTY NA NASZYM KONCIE BANKU MBANK.

GOTÓWKA LUB KARTA PŁATNICZA PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE PRODUKTÓW W NASZEJ SIEDZIBIE.

Formy dostarczenia towaru

ODBIÓR OSOBISTY W SIEDZIBIE FIRMY*

PRZESYŁKA KURIERSKA ZA POŚREDNICTWEM FIRM E-EX/UPS:
OPŁACONE Z GÓRY PRZELEWEM NA KONTO (PRZEDPŁATA) – 19 ZŁ
PŁATNE GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE KURIEROWI (POBRANIE) – 23 ZŁ

ODBIÓR W PUNKCIE PACZKOMATY.PL
OPŁACONE Z GÓRY PRZELEWEM NA KONTO (PRZEDPŁATA) – 10 ZŁ

*ZA ODBIÓR PRODUKTÓW W NASZEJ SIEDZIBIE NIE POBIERAMY DODATKOWYCH OPŁAT.

ADRES SKLEPU (PUNKT ODBIORU):

UL. Gen. Bora Komorowskiego 34A, piętro 1
80-377 GDAŃSK PRZYMORZE

PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA Z FORMĄ ODBIORU OSOBISTEGO PROSIMY POCZEKAĆ NA EMAIL Z INFORMACJĄ ZWROTNĄ O ZAREZERWOWANIU ZAMÓWIONYCH TOWARÓW. 

W NASZYM LOKALU ODEBRAĆ MOŻNA TYLKO TOWARY UPRZEDNIO ZAMÓWIONE- DOWOLNA FORMĄ: STRONA WWW, TELEFONICZNIE LUB MAILOWO. 

PRODUKTY OZNACZONE JAKO “PRODUKT NA MAGAZYNIE!” SĄ GOTOWE DO ODBIORU ZAZWYCZAJ TEGO SAMEGO DNIA LUB W NASTĘPNE DNI ROBOCZE W GODZINACH 11:30-19,00, W SOBOTY 11:00-14:00. 

PRODUKTY OZNACZONE JAKO “24 GODZINY” ZAMÓWIONE W DNIU ROBOCZYM DO GODZINY 15:00 SĄ GOTOWE DO ODBIORU ZAZWYCZAJ NASTĘPNEGO DNIA W GODZINACH 12:00-18:30. 

Czas realizacji zamówienia

NA STRONACH ZAWIERAJĄCYCH OPISY PRODUKTÓW PODANY JEST PRZEWIDYWANY CZAS REALIZACJI POTRZEBNY DO SPAKOWANIA I PRZEKAZANIA PRZESYŁKI DO FIRM KURIERSKICH, LUB ODBIORU TOWARU PRZEZ KURIERA IW ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEJ PRZEZ KLIENTA FORMY DOSTAWY. 

W PRZYPADKU OZNACZENIA “24 GODZINY”, PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA DO GODZINY 12:00 DANEGO DNIA ROBOCZEGO, CZAS TEN NIE POWINIEN BYĆ DŁUŻSZY NIŻ DOBA. 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NA NASTĘPNY DZIEŃ ROBO4CZY. 

DO “CZASU REALIZACJI” PODANEGO W OPISIE KAŻDEGO PRODUKTU NA LEŻY DOLICZYĆ CZAS POTRZEBNY NA DOSTARCZENIE ZAMÓWIENIA PRZEZ JEDNĄ Z FIRM SPEDYCYJNYCH. 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ OPŁACONYCH PRZEDPŁATĄ AUTOMATYCZNIE WYDŁUŻA SIĘ O CZAS POTRZEBNY DO ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA KONTO FIRMY. W PRZYPADKU WIĘKSZOŚCI BANKÓW TERMIN TEN WYNOSI ZAZWYCZAJ MAKSYMALNIE 1 DOBĘ, NATOMIAST W PRZYPADKU PRZEKAZU POCZTOWEGO TERMIN TEN MOŻE WYNOSIĆ DO KILKU DNI ROBOCZYCH. PRZELEW WYKONANY Z KONTA W BANKU MBANK KSIĘGOWANY JEST ZAWSZE TEGO SAMEGO DNIA I NIE WPŁYWA NA OPÓŹNIENIE REALIZACJI ZAMÓWIENIA.

KAŻDORAZOWO PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA, NA PODANY W FORMULARZU ZAMÓWIENIA ADRES EMAIL ZOSTANIE PRZESŁANA INFORMACJA O FAKCIE PRZEKAZANIA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI WRAZ Z NUMEREM PRZESYŁKI I/LUB PRZESYŁKI KURIERSKIEJ. W PRZYPADKU PRZESYŁKI KURIERSKIEJ, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA STATUSU ZAMÓWIONYCH PRZESYŁEK POD ADRESEM WWW WYBRANEGO PRZEWOŹNIKA.

X